Hakkımızda

Yoğun tempoyla devam eden iş hayatı ve aile hayatı, günlük koşuşturmalar arasında kendine vakit ayıramayan insanlar olarak var oluyoruz. Bitmesi gereken işler, projeler, hedefler, aile, akrabalık ilişkileri, ebeveynlik rolü derken günlük hayat içinde akışa kapılıp gidiyoruz. Bu süreçte en çok da kendimizi unutuyoruz.

Özellikle günlük hayatta yükü fazla olan kadınlar için, bir de destek olanı yoksa yük gittikçe katlanıyor. Kendine zaman ayırmak büyük lüks haline geliyor. Oysa ki en önemli olan kendimiz iken her zaman en sona attığımız yine kendimiz oluyoruz. Unutmamalıyız ki kendisine faydası olmayan insan çevresine faydalı olamaz.

N-Fit Life, bu amaçla kadınların kendilerini rahat hissedebilecekleri, stresden uzak, samimi, temiz ve ferah bir ortamda, kadınların kendilerine vakit ayırmaları amacıyla tasarlandı. Spor faaliyetlerinin yanı sıra diğer branşlarda da hizmet vermeyi amaçlayan N-Fit Life, kadınların kültür sanat ve spor merkezi sloganıyla hizmete başladı.

Hem Reformer (Aletli pilates) hem de yoga meraklılarını buluşturan N-Fit Life, Ankara Bahçelievler’de uygun konumuyla, profesyonel, tecrübeli eğitmenlere ve son teknoloji ekipmanlarına ev sahipliği yapmaktadır.

30 Ağustos 2019 tarihinde Nuray Bucak GÜNGÖR tarafından faaliyete geçirilen N-Fit Life, Reformer (Aletli Pilates), Mat Pilates, Yoga, Nefes Terapisi, Doğum Haritası (Astroloji Haritası) Analizi, Masal Terapisi, Enstrüman Dersleri ve Diyetisyen branşlarını tek çatı altında toplayarak hizmete devam etmektedir.

Sizlerde kendinize vakit ayırmaya karar verdiyseniz mutlaka bizi ziyaret ediniz. Unutmayın ki siz her şeyden değerlisiniz..